Як правильно смажити попкорн

Як чудово після роботи витягнутися на диванчику, включити улюблений фільм або влаштувати на вихідних марафон серіалів. Зібратися сім’єю, запросити друзів на домашній кінотеатр. Не потрібно їхати в кіно, сидіти дві години в одній позі, слухати коментарі галасливого сусіда. Іноді хочеться просто відпочити без зайвої суєти. А, щоб створити атмосферу кінотеатру, можна приготувати попкорн вдома. Поласувати самому, пригостити рідних, друзів.

Щоб приготувати повітряну кукурудзу, не потрібні особливі кулінарні навички. Головне, що необхідно, – зернятка маїсової кукурудзи. Відшукати їх можна в будь-якому супермаркеті, магазині або на ринку. Особливість цього сорту – великий вміст води. При нагріванні вода перетворюється в пар, який розриває оболонку зерна. Зернятка з бавовною розкриваються, і ми отримуємо ті самі хрусткі ласощі.

Важливо пам’ятати: приготувати попкорн зі звичайної кукурудзи не вдасться. Вона має іншу структуру. Краще зваріть її як-небудь окремо. А до перегляду фільму приготуйте всім полюбившийся снек.

Якщо не хочете морочитися з приготуванням, купуйте готовий до вживання попкорн або попкорн для приготування в мікрохвильовій печі. Вам потрібно просто відправити його в мікрохвильовку на кілька хвилин і перекус під фільм готовий. Буде корисно дізнатися, як приготувати попкорн в домашніх умовах? Це ви зможете прочитати в наступній статті.